CardFinans KOBİ

CardFinans KOBİ’ye başvurmak için tıklayınız.

Şirket adına temsil, konaklama, ağırlama gibi harcamalarını ticari kredi kartıyla yapmak isteyen ve ticari kredi tahsis edilmesi uygun görülen her işletmeye CardFinans KOBİ verilir.

CardFinans KOBİ ile Türkiye'de ve yurtdışında VISA/MASTER amblemini gördüğünüz her yerde harcamalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca CardFinans logosu gördüğünüz her yerde, çok özel indirimlerden, çok özel taksitlerden, çok özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Şirket yönetimi istediği sayıda çalışanına CardFinans KOBİ verebilir.

CardFinans KOBİ borcu için otomatik ödeme talimatı verilmişse kart borcu firma yetkilisi tarafından belirlenen şirket vadesiz hesabından son ödeme tarihinde hesapta yeterli bakiye bulunması durumda otomatik olarak ödenir. Eğer otomatik ödeme talimatı verilmediyse kart borcunu 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı’ndan, QNB Finansbank Şube’lerinden, QNB Finansbank ATM’lerinden ya da KOBİ İnternet Şube’sinden ödeyebilirsiniz.

CardFinans KOBİ ile yapılan harcamalara ait hesap özeti her ay şirket adresine ya da şirket e-mail adresine gönderilir.

Ayrıca firma yetkilileri, firmalarına ait tüm CardFinans KOBİ’leri KOBİ İnternet Şubesi’nden de gözlemleyebilirler. Bunun için tek yapmaları gereken, şubelerine yetki tanımlaması için başvurmalarıdır.

CardFinans KOBİ talebinde bulunan firmanın adresine kurye ile gönderilir.

Yenileme talebini şubenizden, 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı’ından ya da KOBİ İnternet Şube’den yapabilirsiniz.

Şirket çalışanının CardFinans KOBİ'ye tahsis edilecek olan kredi kartı limitini şirketin yetkili kişileri belirler. Bu limitler firma yetkilileri tarafından sonradan değiştirilebilir.

CardFinans KOBİ’nizin limitini arttırmak için şubenize giderek limit artış talebinde bulunmanız yeterlidir.