Banka Kartı Şifre İşlemleri

Firmanıza ait banka kartınız basıldığında şifreniz otomatik olarak cep telefonunuza SMS ile gelecektir. Banka kartı şifrenizi kaybetmeniz ya da unutmanız durumunda,

  • FIRMANAKIT yazıp banka kartı numaranızın son 4 rakamını, anne kızlık soyadınızın ilk harfini, banka kartınızın önyüzünde bulunan vade tarihini (ay-yıl) aralarında boşluk bırakıp 3996'ya SMS göndererek (ÖRNEK: FIRMANAKIT 1126 A 0915) şifrenizi alabilir, kartınızı alışverişlerinizde ve ATM'lerde güvenle kullanabilirsiniz*.
  • Dilediğiniz şubemize uğrayarak müşteri temsilcilerimize KobiNakit veya Corporate Nakit kartlarınız için şifre talebinizi iletebilir, bankamız sistemi üzerinden cep telefonunuza gönderecekleri ücretsiz SMS ile şifrenizi alabilir, alışverişlerinizde ve ATM'lerde güvenle kullanabilirsiniz*.
  • Sistemimizde kayıtlı bir cep telefonunuzun bulunmaması durumunda şubelerimizden basılı şifre talebinde bulunabilirsiniz.
*SMS servislerimizden yararlanabilmeniz için güncel cep telefonu numaranızın bankamız sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.