Temmuz

BKM Express ile 444Çiçek fırsatı!

BKM Express ile 444Çiçek fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

31 Temmuz 2018’e kadar BKM Express’e tanımlı ticari kredi kartlar ile 444Çiçek web sitesinden tek seferde yapılacak 70 TL ve üzeri bir alışverişte, ödemenin BKM Express ile yapılması durumunda anında 20 TL indirim fırsatı!
İlk 1500 kişinin faydalanabileceği bu kampanyadan siz de, BKM Express’e tanımlı QNB Finansbank Ticari Kredi Kartınızla yararlanma fırsatını kaçırmayın!

BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının birlikte geliştirdiği bir ödeme sistemidir.

İndirimden yararlanmak isteyen Müşteri BKM Express ile ödeme seçeneğini seçtiği anda otomatik olarak anında indirimden uygulanacaktır. Müşterinin bu indirimden yararlanması için başkaca herhangi bir seçim yapmasına gerek kalmayacaktır.

Kampanyadan ilk 1.500 alışveriş yararlanabilir; belirlenen alışveriş adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için 444çiçek ve BKM Express üyesi olmak gerekmektedir.

Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.

BKM ve 444çiçek, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz, şikayet ve sorular için: 0850 222 24 23

Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

BKM Express’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için BKM Express’in web sitesinden detaylı bilgi alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.