Temmuz

MasterCard logolu kartlara Ucuzabilet fırsatı!

MasterCard logolu kartlara Ucuzabilet fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

Ucuzabilet üyelerinin 19 Temmuz 2018’e kadar MasterCard logolu kartlarını Masterpass’a kaydederek Ucuzabilet mobil uygulaması üzerinden bu katlarıyla  yapacakları 150 TL ve üzeri bir uçak bileti alımına anında 50 TL indirim fırsatı!
Siz de, Mastercard logolu QNB Finansbank Kartınızla bu kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın!

Anında 50 TL indirim kampanyası; 19 Haziran 2018 - 19 Temmuz 2018 tarihleri arasında, Ucuzabilet mobil uygulaması üzerinden, Masterpass’e kayıtlı kartlar ile yapılacak 150 TL ve üzeri yurt içi ve yurt dışı biletlemelerde geçerlidir.

Kampanya sadece Ucuzabilet Mobil uygulamalarında geçerli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Ucuzabilet mobil uygulamasının en güncel versiyonun yüklü olması gerekmektedir. Uygulamayı Apple Store veya Google Play’den indirebilirsiniz. Uygulamayı https://www.ucuzabilet.com/app linkini tıklayarak da indirebilirsiniz.

Kampanyadan sadece Ucuzabilet’e üye olanlar yararlanabilir. Kampanyadan faydalanmak için üye girişi yapılması gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, Üye Ol ekranından kolayca üye olabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için Masterpass’e kayıtlı kredi kartı veya banka kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass’e kayıtlı kredi kartınız veya banka kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde uçuşunuzu seçip ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi Masterpass altyapısında saklamak istiyorum” seçeneğini tıklayarak, kredi kartınızı Masterpass’e kaydedebilirsiniz. Kartınız kaydedildikten sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Masterpass ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya, sadece Mastercard® / Maestro® logolu banka ve kredi kartları için geçerli olacaktır.

Her üye sadece bir kez indirimden faydalanabilir.

Kampanya 1340 işlem adedi ile sınırlıdır. Bu işlem adedine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.

Bu kampanya, başka bir kampanya veya başka bir indirim ile birleştirilemez.

Ucuzabilet herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

İade, iptal ve değişim durumunda, kampanya ile kazanılan haklar kaybedilmektedir.

Masterpass’e kaydedilen kart bilgileri, Mastercard tarafından saklanmaktadır. Ucuzabilet kart bilgisini saklamamaktadır.

Pegasus Hava Yolları’na ait uçuşlar kampanyaya dahil değildir.

Ön rezervasyonlu biletler kampanya kapsamında değildir.

Bu kampanya, çoklu uçuş seçeneğinde geçerli değildir.