Haziran

MasterCard logolu kartlara Ucuzabilet fırsatı!

MasterCard logolu kartlara Ucuzabilet fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

Ucuzabilet üyelerinin 7 Haziran 2018’e kadar MasterCard logolu kartlarını Masterpass’a kaydederek Ucuzabilet mobil uygulaması üzerinden bu katlarıyla  yapacakları 150 TL ve üzeri bir uçak bileti alımına anında 30 TL indirim fırsatı!
Siz de, Mastercard logolu QNB Finansbank Kartınızla bu kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya yurt içi ve yurt dışı biletlemelerde geçerlidir.

Kampanya sadece Ucuzabilet Mobil uygulamalarında geçerli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için Ucuzabilet mobil uygulamasının en güncel versiyonun yüklü olması gerekmektedir. Uygulamayı Apple Store veya Google Play’den indirebilirsiniz. Uygulamayı https://www.ucuzabilet.com/app linkini tıklayarak da indirebilirsiniz.

Kampanyadan sadece Ucuzabilet’e üye olanlar yararlanabilir. Kampanyadan faydalanmak için üye girişi yapılması gerekmektedir. Eğer üye değilseniz, Üye Ol ekranından kolayca üye olabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için Masterpass’e kayıtlı kredi kartı veya banka kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass’e kayıtlı kredi kartınız veya banka kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde uçuşunuzu seçip ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi Masterpass altyapısında saklamak istiyorum” seçeneğini tıklayarak, kartınızı Masterpass’e kaydedebilirsiniz. Kartınız kaydedildikten sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Masterpass ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya, sadece Mastercard® / Maestro® logolu banka ve kredi kartları için geçerli olacaktır.

Sadece bir kez indirimden faydalanılabilir. Başka bir bankanın Mastercard logolu kartı ile indirim fırsatından faydalanmış olan müşterilerimiz, yeniden kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanya 3350 işlem adedi ile sınırlıdır. Bu işlem adedine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.

Bu indirim kampanyası, başka bir kampanya veya başka bir indirim ile birleştirilemez.                                                                                                    

Başka bir bankanın Mastercard logolu kartı ile indirim fırsatından faydalanmış olan müşterilerimiz, yeniden kampanyadan yararlanamayacaktır.

Pegasus Hava Yolları’na ait uçuşlar, çoklu uçuş seçenekleri ve ön rezervasyonlu biletler kampanyaya dahil değildir.

Ucuzabilet herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

İade, iptal ve değişim durumunda, kampanya ile kazanılan haklar kaybedilmektedir.

Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Ucuzabilet’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için Ucuzabilet’in web sitesinden detaylı bilgi alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.