Aralık

Beymen Outlet'te 6 taksit!

Beymen Outlet'te 6 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

Beymen Otim, Viaport, Starcity ve Optimum Outlet'lerde Aralık sonuna kadar yapacağınız kozmetik ürünleri hariç alışverişlerde 6’ya varan taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Beymen Otim, Viaport, Starcity ve Optimum Outlet'lerde QNB Finansbank ticari kredi kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Beymen Outlet’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen Outlet mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Beymen Outlet’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen Outlet'in 444 4 700 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.