Aralık

Kuyum Sektöründe +2 Taksit!

Kuyum Sektöründe +2 Taksit! Görseli

Kampanya Detayları

31 Ağustos 2018 tarihine kadar CardFinans bireysel kredi kartları ile QNB Finansbank üye iş yerlerinde yapılacak 2 taksitli kuyum alışverişlerine alt baremsiz +2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Taksit fırsatı, 2 taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine artı 2 taksit olarak uygulanacaktır.

CardFinans Fix "Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyaya tüm HSBC Advantage kredi kartları dahildir. HSBC Ticari Kartlar ve Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. HSBC Concept için katılım ücretsizdir.