Ocak

VISA Ticari Kartlarına hepsiburada.com Fırsatı!

VISA Ticari Kartlarına hepsiburada.com Fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

VISA, 31 Ocak 2018 tarihine kadar Visa kredi kartıyla hepsiburada.com’da kişisel bakım, kozmetik, süpermarket, anne, bebek, oyuncak, pet shop, mobilya, yapı market, bahçe, spor, outdoor, oto ve bilgisayar kategorilerinde satıcısı HepsiBurada olan ürünlerden tek seferde yapılacak ödeme kuponu, hediye çeki hariç KDV dahil 150TL ve üzeri ilk alışverişin ardından kartlarını profillerine kaydeden Visa kredi kartı sahiplerine bir sonraki 75 TL ve üzeri alışverişinde geçerli 25TL indirim fırsatı sunuyor. Kazanılan 25TL indirim belirtilen kategorilerde ve satıcısı HepsiBurada olan ürünlerde yapılacak bir sonraki 75 TL ve üzeri alışverişte, hepsiburada.com hesabına tanımlandığı günden itibaren 15 gün boyunca geçerlidir.

Siz de QNB Finansbank Visa ticari kredi kartınızla* bu kampanyalardan yararlanma imkanını kaçırmayın!

* Ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Bu kampanya, 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Hepsiburada.com’da ödemenin Visa kredi kartlarıyla yapılması ve alışveriş sonrasında Visa kredi kartlarının Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilmesi veya Visa kredi kartlarıyla oluşturulmuş Hızlı Alışveriş Profiliyle alışveriş yapılması durumunda geçerlidir.

Türkiye’de ihraç edilmiş tüm bireysel  ve ticari Visa kredi kartları bu Kampanyada geçerlidir.

Visa banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kişisel bakım, kozmetik, süpermarket, anne,bebek,oyuncak pet shop, mobilya, yapı market, bahçe, spor, outdoor, oto ve bilgisayar kategorilerinde satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde yapılacak olan 75 TL ve üzeri  alışverişte geçerli 25TL indirim hepsiburada.com hesabınıza tanımlanır ve hesabınıza tanımlandığı günden itibaren 15 gün boyunca geçerlidir.

İndirimin geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kredi kartlarının kayıtlı kalması gerekmektedir.

25TL indirim kampanyasından sadece 1 kere faydalanabilirsiniz.

Farklı kullanıcı adı,rumuz,kimlik,ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi,ticari ünvanı,vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) kampanyadan yararlanma durumunu etkileyebilir.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar www.hepsiburada.com ve www.visa.com.tr de duyurulacaktır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve VISA kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve sorular hepsiburada.com’un 0850 252 40 00 hattına iletilebilir.

Detaylı bilgi için www.hepsiburada.com ve www.visa.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.