Ocak

Metro Toptancı Marketleri'nde ParaPuan fırsatı!

Metro Toptancı Marketleri'nde ParaPuan fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans ticari kredi kartınız ile Metro Toptancı Marketler’inde 21 Aralık 2017 – 03 Ocak 2018 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL değerinde ParaPuan! ParaPuan’lar 05 Ocak 2018’de yüklenecek olup, Ocak sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında ticari kartlar için MPUAN yazıp 2273'e SMS gönderin!

Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketler’inde 21 Aralık 2017 - 03 Ocak 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL ParaPuan kazanılacaktır.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari banka kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince ticari kartlar için “MPUAN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 5 Ocak 2018’de yüklenecek, Ocak sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 2 Şubat 2018’de geri alınacaktır.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Toptancı Marketleri’nden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletilebilir.