Ekim

Metro Toptancı Marketleri'nde ParaPuan fırsatı!

Metro Toptancı Marketleri'nde ParaPuan fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans ticari kredi kartınız ile Metro Toptancı Marketler’inde 28 Eylül – 11 Ekim 2017 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 250 TL-499 TL arası ilk alışverişinize 25 TL değerinde veya 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan! ParaPuan’lar 13  Ekim 2017’de yüklenecek olup, Kasım sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında ticari kartlar için MPUAN yazıp 2273'e SMS gönderin!

Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri'nde 28 Eylül-11 Ekim 2017 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 250 TL-499 TL arası alışverişlerde 25 TL ParaPuan veya 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL ParaPuan geçerlidir.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ticari banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince ticari kartlar için “MPUAN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 13 Ekim 2017’de yüklenecek, Kasım sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Aralık 2017’de geri alınacaktır.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan/NakitPuan asıl karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Üye marka kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Toptancı Marketleri’nden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletilebilir.