Aralık

Boyner ve YKM mağazalarında 9'a varan taksit!

Boyner ve YKM mağazalarında 9'a varan taksit! Görseli

Kampanya Detayları

QNB Finansbank ticari kredi kartınıza özel Boyner, YKM mağazaları ve www.boyner.com.tr 'den 31 Aralık 2017'ye kadar QNB Finansbank POS’larından yapacağınız kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinizde 9'a varan taksit fırsatı!

Kampanya kapsamında, 31 Aralık 2017 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme, bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Boyner veya YKM'nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner ve YKM mağazalarından ve Hopi'den alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Boyner ve YKM’ den satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in  444 29 67 veya YKM’nin 444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.