Nisan

VISA Ticari Kredi Kartlarına Kale Alarm Fırsatı

VISA Ticari Kredi Kartlarına Kale Alarm Fırsatı Görseli

Kampanya Detayları

VISA, VISA logolu ticari kredi kartlarıyla* 15 Ocak – 15 Nisan 2017 tarihleri arasındaki 24 ay taahhütlü yeni Kale Alarm aboneliklerinde**, aboneliğin ilk 12 ayı boyunca aylık abonelik ücretinde %25 indirim fırsatı sunuyor.
(Kurulum, montaj bedelleri ile kamera izleme, alarm izleme hizmeti kayıt sistemleri ve kamera aktivasyon ücretleri hariç)

Üstelik mevcut Kale Alarm sistemi abonelerine de, aynı tarihler arasında VISA logolu ticari kredi kartlarıyla* yapacakları Alarm İzleme Hizmeti aboneliklerinde 12 ay boyunca ** %25 indirim fırsatı sunuyor.

Siz de QNB Finansbank Visa ticari kredi kartınızla bu kampanyalardan yararlanma imkanını kaçırmayın!

* Ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

** Visa kart kullanıcıları sadece kendi adlarına kayıtlı ev veya işyerleri için bu fırsatlardan faydalanabileceklerdir. Başka bir bankanın Visa logolu ticari kredi kartı daha önce kampanyadan faydalanmış olan müşterilerimiz, Visa logolu QNB
Finansbank ticari kredi kartıyla yeniden kampanyadan yararlanamayacaktır.

Ücretsiz keşif için linke tıklayın: http://www.kalealarm.com.tr/kiralama

Bu kampanya, “Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş.” (“Kale Alarm”) tarafından düzenlenmektedir.

Türkiye’de ihraç edilmiş Visa logolu ticari kredi kartları bu kampanyada geçerlidir. (banka kartları ve ön ödemeli kartlar dahil değildir.)

Kale Alarm abonelerinin kampanyadan faydalanabilmesi için Visa ticari kart bilgilerini kullanarak Kale Alarm tarafından hazırlanacak olan sözleşmeyi imzalaması gerekmektedir.

Aboneler imzaladıkları sözleşme gereği 24 aylık yeni taahhütlerine karşılık, 12 aylık özel avantajdan faydalanırlar. 12 aylık bu teklifi kullandıktan sonra standart abonelik bedelinden faturalarını ödeyerek alarm sistemini kullanmaya devam ederler.

Kampanya, söz konusu abonelik ücreti ödemelerinin Visa logolu ticari kredi kartı ile yapılması durumunda geçerlidir.

Kurulum, montaj bedelleri ile kamera izleme, alarm izleme hizmeti kayıt sistemleri ve kamera aktivasyon ücretleri kampanyaya dahil değildir. Bu ücretlerde bir indirim uygulanmayıp, standart tutarlar tahsil edilmeye devam edecektir.

Visa kart kullanıcıları sadece kendi adlarına kayıtlı ev veya işyerleri için bu fırsatlardan faydalanabileceklerdir.

Her bir Visa müşterisi kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir. Başka bir bankanın Visa logolu ticari kredi kartı daha önce kampanyadan faydalanmış olan müşterilerimiz, Visa logolu QNB Finansbank ticari kredi kartıyla yeniden kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bu aboneliklerin kurulumu en fazla 3 işgününde tamamlanacaktır.

Kablolu sistemlerde kullanılan sensor sayısı 10 adedi geçmesi veya kurulumu yapılacak ürünlerin altyapısında kullanılacak kablo mesafesinin toplamda 150 metreyi aşması durumunda 1,5 TL/m ilave kablolama ücreti aboneye faturalanacaktır.

Kullanılacak sistemde Standart Paketlere ilave uç birim (ek ürün) olduğu durumlarda, kablolu pakette 6 uç birim, kablosuz pakette 12 uç birimden sonra ek ürün montaj bedeli abonelere yansıtılacaktır.

Bu Kampanya Kale Alarm’ın başka bir kampanyası ile birleştirilemez.

Abone taşınmak isterse; 190TL+KDV nakil ücreti alınacaktır.

Kale Alarm tarafından abonelik esnasında edinilen abone bilgileri, kampanya dahilinde veya dışında söz konusu Kampanyaya ilişkin olarak bilmesi gerekenler dışında Kale Alarm Satış Kanalları haricinde farklı 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İşbu kampanya kapsamında sağlanan kişisel veriler Kale Alarm Gizlilik Politikası’na tabidir. Abone istediği zaman 444 7 240 numaralı Kale Alarm müşteri hizmetleri aracılığıyla üye bilgilerine erişim, üye bilgilerini değiştirme ve herhangi kişisel verisini silme hakkına sahiptir.

Kampanya sadece kart sahibi için geçerlidir. Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez.

Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.

Kale Alarm kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar visa.com.tr sitesinde duyurulacaktır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kampanyayı düzenleyen kuruluş veya VISA mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. VISA kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve sorular Kale Alarm’ın 444 7 240 numaralı Müşteri Hizmetleri hattına iletilebilir.