Temmuz

Vera Yazarkasa POS Kampanyası

Kampanya Detayları

31 Temmuz 2016 tarihine kadar sadece bankamız kampanyasına kayıt olup Yazarkasa POS başvurusunda bulunan ve aynı tarihe kadar Haziran veya Temmuz ayında alınmış Vera Delta Yazarkasa POS’una bankamız uygulaması yüklenmiş olan müşterilere, Ağustos ayında  bu POS’undan en az 100 TL ciro hedefini tutturmaları koşuluyla 12 Ağustos tarihine kadar ticari kartlarına yüklenecek 30 gün geçerli Yazarkasa POS başına 200 TL* , toplamda 800 TL’ye varan ParaPuan kazanma fırsatı! Kampanyaya kayıt için VERA yazıp boşluk bırakarak vergi kimlik numarasını yazıp 7673’e sms gonderin!

*Başka bir bankanın Vera Yazarkasa POS ParaPuan kampanyasına dahil olması durumunda,  POS başına 200 TL yerine 100 TL değerinde olmak üzere  toplamda en fazla 400 TL değerinde ParaPuan yüklenecektir.

 İlk kez POS başvurusunda bulunan müşterilerin, Yazarkasa POS alabilmesi için  şubemizde “POS Başvuru Formu”nu, “Üye İş Yeri Sözleşmesi”ni ve  çalışma koşullarını da içeren “Ek Protokol”ü  imzalaması gerekmektedir.

Müşterinin kampanyaya dahil olması için VERA yazıp boşluk bırakarak vergi kimlik numarasını yazıp 7673’e sms atmalıdır. Örnek metin: VERA 1234567890

Müşteriye ParaPuan yüklenebilmesi için 15 Haziran – 31 Temmuz 2016 arasında kampanyaya kayıt olarak  POS başvurusunda bulunup en geç 31 Temmuz 2016’ya kadar Vera Delta Yazarkasa POS’una Finansbank uygulamasının yüklenmiş olması gerekmektedir.

Bir müşteriye Finansbank uygulaması yüklenen her Vera Delta Yazarkasa POS’u için 200 TL, en fazla 800 TL değerinde ParaPuan yüklemesi yapılacaktır. Haziran ayından önce alınmış her Vera Delta Yazarkasa POS için 100 TL, en fazla 400 TL değerinde ParaPuan yüklemesi yapılacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar 12 Ağustos 2016 tarihine kadar müşterinin ticari kredi/banka kartına yüklenecektir. Ticari kredi/banka kartı olmayan müşterilere ParaPuan yüklemesi yapılmayacaktır.

ParaPuanlar’ın geçerlilik süresi 30 gündür. 30 gün sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Ağustos ayı içerisinde ParaPuan kazanılan her POS’tan en az 100 TL ciro geçmelidir. 100 TL ciro hedefinin Ağustos ayı sonuna kadar tutturulmaması durumunda  yüklenen ParaPuan’lar 1 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta ParaPuan borcu olarak yansıtılacaktır.

Yapılan iadeler ciro hedefine  dahil edilmeyecektir.

POS başvurusu yapmak için POS Başvuru Formumuzu doldurun sizi arayalım. Formumuzu doldurmak için tıklayınız.