Haziran

Yazarkasa POS Kampanyası

Kampanya Detayları

30 Haziran 2016  tarihine kadar kampanyaya kayıt olup Yazarkasa POS başvurusunda bulunan ve  8 Temmuz 2016’ya kadar Yazarkasa POS’una  bankamız uygulaması yüklenmiş olan müşterilere, Temmuz ayında  bu POS’undan en az 100 TL ciro hedefini tutturmaları koşuluyla 15 Temmuz tarihine kadar ticari kartlarına yüklenecek 30 gün geçerli Yazarkasa POS başına 100 TL , toplamda 400 TL’ye varan  ParaPuan kazanma fırsatı! Kampanyaya kayıt  için YAZARKASA yazıp boşluk bırakarak vergi kimlik numarasını yazıp 7673’e sms gonderin!

İlk kez POS başvurusunda bulunan müşterilerin, Yazarkasa POS alabilmesi için  “POS Başvuru Formu”nu, “Üye İş Yeri Sözleşmesi”ni ve  çalışma koşullarını da içeren “Ek Protokol”ü  imzalaması gerekmektedir.

Müşterinin kampanyaya dahil olması için YAZARKASA yazıp boşluk bırakarak vergi kimlik numarasını yazıp 7673’e sms atmalıdır. Örnek metin: YAZARKASA 1234567890

Müşteriye ParaPuan yüklenebilmesi için 6 Haziran 2016 – 30 Haziran 2016 arasında kampanyaya kayıt olarak  POS başvurusunda bulunup en geç 8 Temmuz 2016’ya kadar Yazarkasa POS’una Finansbank uygulamasının yüklenmiş olması gerekmektedir.

Bir müşteriye Finansbank uygulaması yüklenen her Yazarkasa POS’u için 100 TL, en fazla 400 TL değerinde ParaPuan yüklemesi yapılacaktır.

Kazanılan ParaPuan’ların 30 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Temmuz ayı içerisinde ParaPuan kazanılan her POS’tan en az 100 TL ciro geçmelidir. 100 TL ciro hedefinin Temmuz ayı sonuna kadar tutturulmaması durumunda  yüklenen ParaPuan’lar 1 Ağustos 2016 tarihinde geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL/ParaPuan borcu olarak yansıtılacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar 15 Temmuz 2016 tarihine kadar müşterinin ticari kredi/banka kartına yüklenecektir. Ticari kredi/banka kartı olmayan müşterilere ParaPuan yüklemesi yapılmayacaktır.

Yapılan iadeler ciro hedefine  dahil edilmeyecektir.

POS başvurusu yapmak için POS Başvuru Formumuzu doldurun sizi arayalım. Formumuzu doldurmak için tıklayınız.