Mayıs

Vergi Ödemesi Fırsatı!

Vergi Ödemesi Fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

1 Mayıs  - 31 Mayıs 2016 arasında Finansbank ticari kredi kartınızla belediyelerden yapacağınız 100 TL ve üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı! Katılmak için ödemeden önce EMLAK yazıp bosluk kart no son 4 haneyi 2273'e gönderin!

Kampanya 1 Mayıs - 31 Mayıs 2016 tarih aralığında geçerlidir.

Taksit kampanyasına katılmak için ödeme yapmadan önce EMLAK boşluk kart no son 4 haneyi yazip, bankamızda kayıtlı olan cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olunması gerekmektedir.  Kayıt sonrası kampanya kapsamında yapılacak vergi ödemeleri otomatik olarak ilgili kredi kartına 3 taksit olarak yansıtılır.

Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Kampanyaya belediyelerden yapılan fiziksel ödemeler ve belediyelere ait web siteleri üzerinden yapılan ödemeler dahildir, internet şube üzerinden yapılan ödemeler kampanya kapsamında değildir.

Bireysel kredi kartları, bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.

Belediyelerden yapılacak vergi ödemelerine ilişkin yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili kurumların şikayet hatlarına iletebilir.