Aralık

Yurt Dışında 3 Taksit Fırsatı!

Yurt Dışında 3 Taksit Fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

Kampanyaya kayıt olup, 31 Aralık 2018'e kadar CardFinans KOBİ ile yapacağınız döviz karşılığı 100 TL - 50.000 TL  arası olan tek çekim yurt dışı harcamalarınıza 3 taksit fırsatı! Kayıt için: KAYIT yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e SMS olarak göndermeniz yeterli !  Örnek SMS Metni: KAYIT 4957

01 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce "KAYIT" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından kartin son 4 hanesinin 2273'e SMS göndererek kayıt olunması gerekmektedir.

Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur.

Kampanya kapsamında yapılan 100 TL-50.000 TL arası döviz cinsinden harcamalar MasterCard/Visa tarafından USD’ye çevrilir; USD döviz cinsinden gelen işlem, kayıt tarihindeki Bankamız serbest piyasa efektif döviz kurunun %2 fazlasına kadar belirlenecek kur üzerinden TL’ye çevrilerek hesap özetine yansıtılır.

Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Bireysel kredi kartları, Corporate Card’lar, banka kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının sonradan taksitlendirme ve vadelendirme özelliklerinden yararlanılamaz.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.