Aralık

Finansçı’dan POS başına aylık 59 TL’ye Sanal POS Paketi !

Kampanya Detayları

31 Aralık‘a kadar başvuruda bulunup Sanal POS paketine dahil olanlara cazip fırsatlar Sanal POS paketinde;

• Kurulum Ücreti Yok!

• Sanal POS için 3D Secure Ücreti Yok!

• Pakette kalındığı süre boyunca;

       *Aidat ve Verimsizlik Ücreti Yok!

       *Aylık 1.000 TL’ye kadar tek çekim işlemler için komisyon Yok!

       *31/12/2016’ya kadar internet/cep şubesinden EFT/Havale Ücreti Yok!
 
Başvurmak için POS Başvuru Formumuzu doldurun sizi arayalım. Formumuzu doldurmak için tıklayınız.

 

Sanal POS alınabilmesi için “Üye İş Yeri Sözleşmesi”nin, çalışma koşullarını da içeren “Ek Protokol”ün  ve diğer POS başvuru evraklarının imzalanması gerekmektedir.

Pakete dahil olan üye işyerleri her ay tahsil edilecek 59 TL paket ücreti karşılığı pakette kaldığı süre boyunca paket avantajlarından faydalanabilecektir.

Paket kapsamında üye işyerinden sanal POS kurulum ücreti ve pakette kaldıkları süre boyunca POS aidatı ve verimsizlik ücreti alınmayacaktır.

Pakette kaldıkları süre boyunca 31/12/2016’ya kadar üye işyeri hesapları üzerinden internet/cep şubesinden yapılacak EFT/Havale işlemleri için ücret alınmayacaktır.

Üye işyerindeki Finansbank sanal POS’undan aylık 1.000 TL’ye kadar bütün kartlarla yapılacak tek çekim işlemler için pakette kaldığı süre boyunca komisyon kesintisi yapılmadan ilgili tutar ertesi gün üye işyeri hesabına geçecektir.

Üye işyerinden Sanal POS 3D secure özelliği için ek bir ücret alınmamaktadır.

Paket yalnızca bir adet sanal POS için geçerlidir. Üye işyerinin birden fazla sanal  POS talep etmesi durumunda her sanal POS için ayrı ayrı pakete dahil olunmalı ve paket ücreti ayrı ayrı ödenmelidir.

Paket içerisinde faydalanılmayan  haklardan paket bitiminde yararlanılamaz, bu haklar paketten çıkılması durumunda devredilemez.

Sadece paket kapsamında belirtilen işlemler pakette bulunulan süre boyunca ücretsiz olacaktır.

Finansbank paket sunumunu değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu durumun oluşması halinde müşterilere bilgi verilecektir.