Ekim

Ofix.com'da anında 25 TL ParaPuan!

Ofix.com'da anında 25 TL ParaPuan! Görseli

Kampanya Detayları

Finansbank ticari kredi kartınızla 10 Eylül-10 Ekim 2015 tarihleri arasında ofix.com 'dan tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL değerinde 15 Ekim-30 Ekim 2015 arasında geçerli ParaPuan! Üstelik, 3 taksit ve 50 TL üzerine kargo fırsatıyla!

Banka kartları ve ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Finansbank sanal kartlar, banka kartları, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında faydalanabilecektir. Her kart yalnızca bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.

Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır.  ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme özelliklerinden yararlanılamaz.

www.ofix.com ’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.ofix.com ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında www.ofix.com ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.ofix.com ' un 444 63 49  numaralı danışma hattına iletebilir.