Temmuz

Ramazan Kampanyası

Ramazan Kampanyası Görseli

Kampanya Detayları

 Ramazan ayi bereketi ile geldi! 16 Haziran-16 Temmuz 2015 arasinda CardFinans ticari kredi kartinizla gıda ve akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamaniza anında 10 TL olmak üzere 16 Ağustos’a kadar geçerli  toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce BAYRAM yazıp 2273’e SMS göndererek ya da Finansbank Çağrı Merkezinden kayıt olunabilir. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuanlar harcama yapılan ticari kredi kartına harcama anında yüklenecek olup, 16 Ağustos 2015’e  kadar kullanılabilecektir.

Bir müşteri kampanyadan farklı Finansbank ticari kredi kartları ile de yararlanabilecek olup, aynı müşteri numarasına bağlı kartlar ile toplamda en fazla 50TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuan’la yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili işyerlerinin şikayet hattına iletebilir.