Nisan

DRD'den '4 gün kirala, 3 gün öde!'

DRD'den '4 gün kirala, 3 gün öde!' Görseli

Kampanya Detayları

Finansbank Ticari kredi kartlarıyla 23-26 Nisan 2015 tarihleri arasında DRD’den* yapılacak  araç kiralamalarında ‘4 gün kirala, 3 gün öde’!                   

*Kampanyadan faydalanmak için http://arackiralama.drd.com.tr/ linki üzerinden ya da 44 44 373 no'lu müşteri danışma hattından rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için http://arackiralama.drd.com.tr/ linki üzerinden ya da 44 44 373 no'lu DRD müşteri danışma hattından rezervasyon yapılması gerekmektedir.

23-26 Nisan 2015 arasında yapılacak 4 günlük tüm model ve marka araç kiralamalarında Finansbank kredi kartları ile ödeme yapan müşteriler 3 günlük kiralama bedeli ödeyecektir.

Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 24 saat önce 44 44 373 no'lu DRD müşteri danışma hattı üzerinden yaptırılması gerekmektedir.

Araç kiralamalarında DRD’nin tüm hizmet koşulları geçerlidir.

Araç tesliminde müşteriden muafiyet sigortası kadar ek provizyon alınmaktadır. Ekonomi grubu araçlar için tutar 1,000 TL, Konfor grubu araçlar için  1,500 TL, Lüks grubu araçlar için 2,000 TL, Prestij grubu araçlar için 3,000 TL’dir.

Aracın, rezervasyon sırasında belirtilen DRD ofisinden teslim alınması gerekmektedir.

Aracın farklı bir ofise teslim edilmesi durumunda müşteriden ek ücret tahsil edilecektir.

Araçlar kullanıcılara full depo verilip, full depo olarak geri alınmaktadır. Araç, deposu full olarak iade edilmediği takdirde, eksik benzin tutarı, 35 TL + KDV hizmet bedeli ile kart sahibine yansıtılacaktır. Kullanıcı teslimden önce aracı full depo istediğini belirtmez ise boş depo ile alıp boş depo ile teslim etmesi gerekir.

Ek şoför, navigasyon, KGS, çocuk koltuğu, mini hasar güvencesi, bireysel kaza sigortası vb. hizmetler ekstra olarak ücretlendirilir.

Hizmetten yararlanabilmek için aşağıda belirtilen araç gruplarına göre ehliyet yılına ve yaşa sahip olunması gerekmektedir.

ARAÇ GRUBU                   EHLİYET YILI                       DOLDURULAN YAŞ
Ekonomi                                           2                                             22
Konfor                                             2                                             25
Lüks                                                 3                                             25
Prestij   ve üzeri                              5                                             28

Araçlarda hasar ve hırsızlık güvencesi mevcuttur. Herhangi bir hasar durumunda tüm evraklar (kaza tespit tutanağı, polis raporu, vb.) eksiksiz olarak getirilmelidir. Aksi halde tüm hasar bedeli kart sahibinden tahsil edilecektir.

Trafik cezaları müşterilerin sorumluluğunda olup ödenmediği takdirde müşterinin kredi kartından tahsil edilecektir.

Ek kart sahipleri Finansbank kredi kartı sahipleri ile aynı haklara sahiptir.

Kiralama yapılacak kişiye Findeks sayfasından sorgulama yapılır.  Sorgunun sonucunda araç teslim edilip edilmemesi DRD’nin inisiyatifindedir.

Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

DRD Araç Kiralama’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için http://arackiralama.drd.com.tr websitesinden detaylı bilgi alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında DRD araç kiralama firmasından kiralanan araçlarla ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler DRD araç kiralama firmasının 44 44 373 numaralı hattına iletilebilir. Araçların kullanımı, teslimi  ve iadesi sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar nedeniyle Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.