Mart

METRO'larda mutlu alışverişler!

METRO'larda mutlu alışverişler! Görseli

Kampanya Detayları

Finansbank Ticari Kredi Kartınız ile 29 Ocak – 26 Mart 2015 arasında Metro Toptancı Marketlerinde Finansbank POS’larından belirli ürünler hariç* tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 3 adet 250 TL üzeri alışverişinize toplam 50 TL veya aynı koşullarla yapacağınız ilk 3 adet 1000 TL üzeri alışverişinize toplam 100TL değerinde 1 - 30 Nisan 2015 arasında Metro’larda geçerli ParaPuan fırsatı!

Alışverişe başlamadan Metro yazıp boşluk bırakarak kartın son 4 hanesini 2273’e gönderin, kampanyaya katılın!

* Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya kayıt olup, CardFinans kredi kartlarınız veya kampanya paketine dahil Fix Cardınız ile 29 Ocak – 26 Mart 2015 arasında Metro Toptancı Marketlerinde Finansbank POS’larından belirli ürünler hariç* tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 3 adet 250 TL ve üzeri alışverişinize toplam 50 TL veya aynı koşullarla yapacağınız ilk 3 adet 1000 TL ve üzeri alışverişinize toplam 100TL değerinde 1 - 30 Nisan 2015 arasında Metro’larda geçerli ParaPuan verilecektir.

ParaPuan’lar 01.04.2015 tarihinde kampanyaya kayıt olunan karta yüklenecek olup, son kullanım tarihi 30.04.2015’tir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 01.05.2015 tarihinde geri alınacaktır.

Ticari ve bireysel banka kartları, Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir.

Bireysel müşteriler, 3 adet 250TL kampanyasından en fazla 50TL veya 3 adet 1000TL kampanyasından en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibinde yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.

Metro yazıp kartın son 4 hanesini 2273’e göndererek kampanyaya dahil olunması gerekmektedir.Sms göndermeyen bireysel müşteriler kampanyadan ilgili alışverişleri yapsalar dahi ParaPuan kazanamayacaktır.

Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ve ticari kredi kartı müşterileri, ParaPuan kampanyasından Fix Card’ları veya ticari kredi kartları ile SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.

Kazanılan puanlar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılmak için gönderilecek SMS’ler operatörün kendi tarifesi üzerinden fiyatlandırılacaktır.

Ürünlerin iadesinde, o alışverişten kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılır.

Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Metro’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Mağazaları’ndan alınabilir.

Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Metro’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Metro’nun 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletebilir.