Ocak

MTV CardFinans Ticari ile 3 taksit

MTV CardFinans Ticari ile 3 taksit Görseli

Kampanya Detayları

2-31 Ocak 2015 arasında CardFinans Ticari kredi kartıyla veya Kampanya  paketine dahil Fixcard’la www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemiz veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak 50.000 TL’ye kadarki Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı! Ayrıca, Motorlu Taşıt vergisi ödemelerinde taksit kampanyamızdan yararlanan tüm müşterilere,  SMS’le gönderilecek indirim kodu ile  2 Ocak- 28 Şubat 2015 arasında https://mtv.goldmaster.com.tr 'de Finansbank kredi kartları veya Kampanya paketine dahil Fixcard’la yapacakları alışverişlerde %50’ye varan indirim imkanı !

WEB Yasal metni:

Bir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil Finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 TL’lik taksitli ödeme gerçekleştirebilir. 50,000 TL ye kadar yapılacak olan ödemelerde tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacak olup,  50.000 TL'yi aşan ödemeler ise tek çekim olarak gerçekleştirilecektir.

İndirim kodları ödeme sonrasında  müşterilerin banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarına sms ile bildirilecektir. Müşteriler bu kodları 02 Ocak-28 Şubat 2015 tarihleri arasında https://mtv.goldmaster.com.tr 'den yapacakları alışverişlerinde kullanabileceklerdir.

İndirim oranı ürüne göre değişkenlik gösterecek olup, en fazla %50 oranında indirim uygulanacaktır.

Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.

İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.

İnternet/Cep Şubemiz ve tüm Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması ve indirim kampanyası geçerli olmayacaktır. Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar , Kampanya paketine dahil olmayan Fixcard’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit ve indirim kampanyalarına dahil değildir.

Kampanya paketine dahil olmayan Fixcard sahipleri, taksit ve indirim avantajından faydalanmak isterlerse Kampanya paketine dahil olup, 3 taksit ve indirim fırsatından yararlanabilirler, kampanya paketi ile ilgili bilgi ve katılım için 08502220900’u arayabilirler.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

İndirimin uygulanması https://mtv.goldmaster.com.tr firmasının sorumluluğunda olup, indirimle ilgili konularda firmadan bilgi alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.