Aralık

Tekzen.com.tr’de 150 TL ParaPuan!

Tekzen.com.tr’de 150 TL ParaPuan! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans Ticari kredi kartınızla 1 – 31 Aralık 2014 arasında  www.tekzen.com.tr online alışveriş sitesinden tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinizin %10’u değerinde 9-19 Ocak 2015 arasında geçerli 150 TL’ye varan ParaPuan! Üstelik 9’a varan taksit fırsatıyla!

Artı 4 taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine eklenir.

Sanal kartlar ve Kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına, ParaPuan ve banka kartlarıyla yapılan alışverişler ise ParaPuan ve Taksit kampanyasına dahil değildir.

Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.  Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bireysel müşteriler en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.

Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 250 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

www.tekzen.com.tr 'nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.tekzen.com.tr 'den alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.