Nisan

Metro Sezon mağazalarında 350 TL'ye varan ParaPuan!

Metro Sezon mağazalarında 350 TL'ye varan ParaPuan! Görseli

Kampanya Detayları

Finansbank kredi kartları ile 13 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında kampanyaya dahil Metro Toptancı Marketleri’nde Finansbank POS’undan tek seferde ve farklı günlerde tekel hariç ilk 2 adet 5000 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 16-23 Nisan arası anlaşmalı Metro’larda geçerli Bireysel Kredi Kartlarına özel 250 TL, Ticari Kredi Kartlarına özel 350 TL değerinde ParaPuan kazanın! Katılmak için Metro boşluk kartının son 6 hanesi ile 2273’e gönder!

*Anlaşmalı mağazalardaki bu kampanyadan faydalanan müşteriler; Metro’nun diğer mağazalarında geçerli kampanyalardan yararlanamayacaklardır.

13 Mart – 10 Nisan 2014 tarihleri arasında Metro Toptancı Marketleri Alanya-Antalya-Bodrum-Gaziemir-Çiğli-Marmaris-Edremit mağazalarından Finansbank kredi kartları ile Finansbank POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak ilk 2 adet 5000 TL ve üzeri tek çekim alışverişin ardından 16-23 Nisan arası anlaşmalı Metro’larda geçerli Bireysel Kredi Kartlarına özel 250 TL, Ticari Kredi Kartlarına özel 350 TL değerinde ParaPuan verilecekir.

Kampanyadan faydalanabilmek için müşterilerimizin Banka’da kayıtlı cep telefonu numaraları ile Metro yazıp kartın son 6 hanesini 2273’e kısa mesaj olarak gönderilerek kayıt olunması ve kampanya koşullarının yerine getirilmesi gerekmektedir.

Kampanya kayıt bilgilerinin eksik veya yanlış gönderilmesinden Finansbank sorumlu değildir. Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

ParaPuan kampanyasına tekel ürünleri dahil değildir.

ParaPuanlar, 16.04.2014 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan kartlarından birine yüklenecek olup, son kullanım tarihi 23.04.2014'dür. *Kullanılmayan ParaPuan’lar 24.04.2014 tarihinde geri alınacaktır.

Ticari ve bireysel banka kartları, iade işlemleri, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında  faydalanabilecektir.

Bireysel müşteriler 1 kez ve en fazla 250 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.

Anlaşmalı mağazalardaki bu kampanyadan faydalanan müşteriler; Metro’nun diğer mağazalarında geçerli kampanyalardan yararlanamayacaklardır.

Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan puanlar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor