Ocak

Real'de CardFinans'a toplamda 200 TL'ye 25 TL ParaPuan ve 12 Taksit

Real'de CardFinans'a toplamda 200 TL'ye 25 TL ParaPuan ve 12 Taksit  Görseli

Kampanya Detayları

Real Hipermarketler’de CardFinans’a özel 01-22 Ocak tarihleri arasında Finansbank POS’larından toplam 200TL’lik tek çekim harcamanıza 25 TL Değerinde ParaPuan! Üstelik 150 TL ve üzeri alışverişlerinize 12 Taksit fırsatıyla!

1-22 Ocak 2014 tarihleri arasında Real Hipermarketler’de Finansbank kredi kartları veya bireysel banka kartları ile Finansbank POS’larından gerçekleştirilecek toplam 200TL’ye kadar  olan tek çekim alışverişlerde  1-9 Şubat arasında geçerli 25 TL Değerinde Parapuan kazanılacaktır.

Finansbank kredi kartlarıyla  yapılacak 150 TL ve üzeri 8 taksitli gıda dışı alışverişlerinde ise kart hamilinin talebi üzerine artı 4 taksit fırsatı sunulacaktır.

Bir müşteri kampanyadan yalnızca tek bir kredi kartı veya banka kartıyla yararlanabilir. Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir.

Bireysel müşteriler en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.

ParaPuanlar 01 Şubat 2014 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan banka veya kredi kartlarından birisine yüklenecek olup 1-9 Şubat 2014 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParaPuanlar 10 Şubat 2014 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır. Ticari banka kartları, tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, iade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ParaPuan ve +4 taksit kampanyalarına dahil değildir.

Finansbank bireysel banka kartı ile yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil olup+4 taksit kampanyasına dahil değildir.