Kasım

CardFinans’a özel www.hepsiburada.com'da ParaPuan Yağmuru!

CardFinans’a özel www.hepsiburada.com'da ParaPuan Yağmuru! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans kredi kartınızla 28 Ekim – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında www.hepsiburada.com' dan* tek seferde yapılacak ilk alışverişiniz 300-499 TL arasında ise 30 TL, 500 - 999 TL arasında ise 75 TL, 1000 TL ve üzerinde ise 150 TL değerinde 7-17 Aralık arası geçerli ParaPuan kazanabilir ve peşin fiyatına 6 veya 12 Taksit fırsatından faydalanabilirsiniz!  Üstelik CardFinans kredi kartınızla 28 Ekim – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında 500 TL üzeri 6 taksitli alışverişlerde yurt içine kargo bedava!
 
*www.hepsiburada.com ’dan yapılacak chipgold, ziynet altın, diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ve Vodafone kontratlı ürün alışverişleri kampanya dahil değildir.

 • 28 Ekim - 30 Kasım 2013 tarihleri arasında www.hepsiburada.com' dan Finansbank kredi kartlarıyla tek seferde yapılacak ilk alışveriş 300 - 499 TL arasında ise 30 TL, 500 - 999 TL arasında ise 75 TL,1000 TL ve üzerinde ise 150 TL değerinde 7 - 17 Aralık arası geçerli ParaPuan kazanabilecektir.
 • Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir kişi bir defa kampanyadan yararlanabilecek, bireysel müşteriler en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 7 Aralık 2013 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanların son kullanma tarihi 17 Aralık 2013’dür. Kullanılmayan ParaPuanlar 18 Aralık 2013 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır. ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan ve taksit kampanyalarına dahil değildir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülerek kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 300 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. Parapuanın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Parapuan kampanyasına tüm Finansbank kredi kartları dahildir, Finansbank banka kartları ise kampanyalara dahil değildir.Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir.
 • Finansbank kredi kartları ile 28 Ekim – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında yapılan tüm alışverişlerde peşin fiyatına 6 veya 12 taksit avantajı sunulacaktır.
 • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • www.hepsiburada.com ’un kuralları gereği yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ve Vodafone kontratlı ürünleri kampanya dahil edilmemektedir.
 • CardFinans kredi kartınızla 28 Ekim – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında www.hepsiburada.com 'dan yapılacak 500 TL üzeri 6 taksitli alışverişlerde yurt içine kargo ücreti alınmayacaktır.
 • www.hepsiburada.com 'un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.hepsiburada.com 'dan alınabilir.
 • Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.