Temmuz

CardFinans’la Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinize 6 taksit ve VadeKart’a özel 2% ParaPuan Fırsatı!

CardFinans’la Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinize 6 taksit ve VadeKart’a özel 2% ParaPuan Fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

1 -31 temmuz 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi CardFinans VadeKartınız ile  www.vergikolay.com , www.gib.gov.tr , www.finansbank.com.tr ve Finansbank Şubeleri üzerinden yapın,  ödemelerinizin 2%’si kadar toplam 25 TL’ye varan ParaPuan kazanın. Üstelik, Finansbank kredi kartlarıyla yapılan ödemeler için 50.000 TL’ye kadar 6 taksit fırsatından yararlanın!

1-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr ve Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmına 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Ayrıca, aynı tarihler arasında CardFinans VadeKart’la www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr, www.vergikolay.com veya Finansbank şubeleri üzerinden ödeme yapılması halinde ödemelerinizin 2%’si kadar toplam 25 TL’ye varan ParaPuan imkanı sağlanacaktır. Bu dönemde yapılacak ödemeler için tek çekim opsiyonu olmayacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL değerinde puan kazanabilir.

Bir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil Finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 TL’lik taksitli ödeme gerçekleştirebilir. 50.000 TL'yi aşan ödemeler tek çekim olarak gerçekleştirilecektir.

www.finansbank.com.tr ve tüm Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya bireysel ve ticari banka kartları dahil değildir.

Kampanyadan, bireysel ve ticari kredi kartı sahipleri müşteri bazında faydalanacaktır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor