Haziran

Electroworld.com.tr'de Puan Kampanyası

Electroworld.com.tr'de Puan Kampanyası  Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans’ınız ile 21-30 Haziran 2013 tarihleri arasında www.electroworld.com.tr’den tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize alışverişinizin %10’u değerinde 2-9 Temmuz arasında geçerli 100 TL’ye varan ParaPuan fırsatı!

21-30 Haziran 2013 tarihleri arasında Finansbank kredi kartlarıyla www.electroworld.com.tr’den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişe alışverişin %10’u değerinde 2-9 Temmuz arasında geçerli 100 TL’ye varan ParaPuan fırsatı sunulacaktır.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanacak olup, yapılan ilk harcamanın %10’una kadar en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.

Kampanyaya 1 müşteri sadece 1 kez katılabilir.

Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan ParaPuan'lar 2 Temmuz 2013 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Yüklenen ParaPuan'ların son kullanma tarihi 9 Temmuz 2013’dür. Kullanılmayan ParaPuanlar 10 Temmuz  2013 tarihinde geri alınacaktır.

Banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Alınan ürünlerin kampanya tarihleri arasında ve ParaPuan'lar yüklenmeden önce iade edilmesi sonucunda kampanya kazanım koşulları gerçekleşmiyor ise ParaPuan yüklemesi yapılmaz.

Alınan ürünlerin iade edilmesi sonucu toplam sepet tutarının 500 TL’nin  altına düştüğü durumda  yüklenen  ParaPuan tutarının tamamı geri alınacaktır. ParaPuan'ın harcanmış olması durumunda ParaPuan tutarı ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.

ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuan'lar ile TL/dakika alınması halinde dahi ParaPuan'lar geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan ParaPuan'lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinden meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.