Temmuz

Bizim Toptan Satış Mağazalarında 50 TL ParaPuan ve 5 Taksitte 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Bizim Toptan Satış Mağazalarında 50 TL ParaPuan ve 5 Taksitte 2 Ay Erteleme Fırsatı!  Görseli

Kampanya Detayları

Bizim Toptan Satış mağazalarında 20 Haziran - 10 Temmuz arasında POS'umuzdan yapılacak 500 TL ve üzeri ilk tek çekim alışverişinize 50 TL ParaPuan, ayrıca 500 TL ve üzeri 5 taksitli alışverişlerde ise 2 ay erteleme Fırsatı!

20 Haziran – 10 Temmuz 2013 tarihleri arasında tüm Bizim Toptan Satış mağazalarında Finansbank kredi kartları ve bireysel banka kartları ile Finansbank POS’larından tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri ilk tek çekim alışverişe 50 TL değerinde ParaPuan veya Finansbank POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde ise toplamda 30,000 TL’ye kadar müşteri talebine bağlı olarak 5 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunulacaktır.

ParaPuan'lar, 17.07.2013 tarihinde kampanya süresince harcama yapılan kartlardan birine yüklenecek olup, ParaPuan'ların son kullanım tarihi 24.07.2013'dir.

Kullanılmayan ParaPuan’lar 25.07.2013 tarihinde geri alınacaktır.

Ticari banka kartları, tekel alışverişleri, TL yükleme, iade işlemleri, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler her iki kampanyaya dahil değildir. 1 adetten fazla yapılan 500 TL ve üzeri tek çekim alışverişten ekstra ParaPuan kazanılamaz.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bireysel müşteriler en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir. Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan'lar asıl karta yüklenecektir. Kazanılan puanlar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Bir müşteri 5 taksit ve erteleme kampanyasından tüm kredi kartları ve bireysel banka kartlarıyla toplamda 15.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinde yararlanabilir.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinden meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor