Temmuz

CardFinans’a Özel www.morhipo.com'da Hediye Çeki Fırsatı!

CardFinans’a Özel  www.morhipo.com'da Hediye Çeki Fırsatı!  Görseli

Kampanya Detayları

18 Haziran-18 Temmuz 2013 tarihleri arasında Finansbank kredi kartınızla www.morhipo.com'dan  yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 8’e varan taksit ve tek seferde yapacağınız 85 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli ilk alışverişinizde alışverişin %20’si değerinde 100 TL’ye varan Morhipo hediye çeki kazanma fırsatı!

www.morhipo.com online alışveriş sitesinde Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak 85 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli alışverişlere alışverişin %20’si değerinde 100 TL’ye varan Morhipo hediye çeki verilecektir. Ayrıca müşteriye 2-8 taksit aralığında peşin fiyatına taksit imkanı sunulacaktır.

Elektronik ürünlerde yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Hediye çeki kampanyası müşteri bazında olup, bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir kez kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde hediye çeki kazanabilecektir.

Kazanılan hediye çekleri, müşterilerin sipariş tarihinden 15 gün sonra morhipo.com üyelik hesaplarına  yüklenecektir.

Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan hediye çekleri üyelik hesaplarına yüklenecektir.

Hediye çekleri yüklendiği tarihten itibaren 1 ay süresince geçerlidir. Kullanılmayan hediye çekleri bu süre sona erdiğinde morhipo.com üyelik hesaplarından geri alınacaktır.

Finansbank bireysel ve ticari banka kartlarıyla yapılan alışverişler, iade işlemleri, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve yurt dışında yapılacak harcamalar hediye çeki ve taksit kampanyalarına dâhil değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi sonucu toplam sepet tutarının 85 TL’nin altına düştüğü durumda, yüklenen hediye çeki tutarı üye hesabına borç olarak yansıtılacaktır.

Hediye çeki Kullanılarak alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ise hediye çeki bedeli, mal bedelinden düşülerek iade gerçekleştirilecektir.

Hediye çeki ve  taksit kampanyasına Finansbank banka kartları dahil değildir. Ek kartlar ise hediye çeki kampanyasına dahil değildir.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinden meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

www.morhipo.com’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.morhipo.com’dan alınabilir.

Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor