Haziran

Babalar Günü’nde CardFinans’la ParaPuan Yağmuru

Babalar Günü’nde CardFinans’la ParaPuan Yağmuru Görseli

Kampanya Detayları

1-30 Haziran 2013 tarihleri arasında CardFinans’ınızla Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk 5 adet taksitli alışverişinize 9-21 Temmuz arasında geçerli 50 TL değerinde ParaPuan! Kampanyaya kayıt için, BABAM bosluk kredi kartınızın* son 6 hanesini 2273’e SMS atın, harcamaya başlayın!

*Kayıt olabilmek için mutlaka kredi kartının son 6 hanesinin SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartının son 6 hanesi ile katılım sağlanamamaktadır.

1-30 Haziran 2013 tarihleri arasında Finansbank POS’larından Finansbank kredi kartları ve bireysel banka kartlarıyla tek seferde yapılacak 100TL ve üzeri ilk 5 adet taksitli alışverişe 50 TL değerinde ParaPuan fırsatı sunulacaktır.

5 adet taksitli alışverişin tamamının yalnızca kredi kartı veya yalnızca bireysel banka kartı ile yapılması gerekmektedir. Kazanılan ParaPuan’lar 9 Temmuz’da kampanyaya dahil olunan karta yüklenecektir, ParaPuan’ların son kullanım tarihi 21 Temmuz’dur.

Kampanyadan kazanılan ParaPuan'lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 22 Temmuz’da geri alınacaktır.

Bireysel ek kartlarla yapılan alışverişlerden kazanılan ParaPuan’lar asıl kart sahibinin kredi kartına yüklenecektir. Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.

Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilecektir.  Ticari banka kartı, Sanalkart ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan ParaPuan’lar sanalkart ile yapılan alışverişlerde kullanılamaz.

Alınan ürünlerin kampanya tarihleri arasında ve ParaPuan’lar yüklenmeden önce iade edilmesi sonucunda kampanya kazanım koşulları gerçekleşmiyor ise ParaPuan yüklemesi yapılmaz.

ParaPuan YükleKonuş ile yapılan TL/dakika alımları kampanya kapsamında ParaPuan harcaması olarak sayılmayacak, kampanyadan kazanılan ParaPuan’lar ile TL/dakika alınması halinde dahi ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için BABAM boşluk kredi kartın son 6 hanesinin 2273’e kısa mesaj olarak gönderilerek kayıt olunması ve kampanya koşullarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Kampanya kayıt bilgilerinin eksik veya yanlış gönderilmesinden Finansbank sorumlu değildir.

Kampanyaya kısa mesaj ile katılım Avea için 0,5TL (KDV ve ÖİV dahil), Turkcell için 0,65TL (KDV ve ÖİV dahil) ve Vodafone için 0,4TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor