Haziran

İsmar Marketlerinde ParaPuan!

İsmar Marketlerinde ParaPuan! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans Business ve CardFinans VadeKart ile İsmar marketlerinde 18 Mayıs – 18 Haziran 2013 tarihleri arasında Finansbank POS’larından toplamı 100 TL’yi bulan harcamalarınızın ilkine 23-29 Haziran arası geçerli 15 TL değerinde ParaPuan!

18 Mayıs – 18 Haziran 2013  tarihleri arasında İsmar marketlerinde Finansbank kredi kartları ve bireysel banka kartları ile Finansbank POS’larından toplamı 100 TL’yi bulan harcamalarınızın ilkine 23-29 Haziran arası geçerli 15 TL değerinde ParaPuan fırsatı sunulacaktır.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilir ve en fazla 15 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan'lar asıl karta yüklenecektir.

ParaPuan'lar, 23.06.2013 tarihinde kampanya süresince müşteri bazında harcama yapılan kartlarından herhangi birine yüklenecek olup, son kullanım tarihi 29.06.2013'tür.

Kullanılmayan ParaPuan'lar 30.06.2013 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan  ParaPuan'lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, iade işlemleri, ticari banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor