Haziran

Beyaz Eşya Sektöründe +6 Taksit ve 2 Ay Erteleme!

Beyaz Eşya Sektöründe +6 Taksit ve 2 Ay Erteleme!      Görseli

Kampanya Detayları

Finansbank kredi kartları ile 30 Haziran 2013’e kadar beyaz eşya sektöründeki kampanyaya dahil üye işyerlerinde Finansbank POS’larından yapılacak 100 TL ve üzeri 2-6 taksit aralığındaki alışverişlerde artı 6 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı!

26 Nisan - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında beyaz eşya sektöründeki kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde Finansbank kredi kartları ile Finansbank POS’larından yapılacak 100 TL ve üzeri 2-6 taksit aralığındaki alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak artı 6 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunulacaktır. Artı 6 taksit ve 2 ay erteleme fırsatları aynı anda geçerli olacaktır.

Artı 6 taksit üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine eklenir.

Beyaz eşya kampanyasına Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo, Gaggenau, Indesit, Hotpoint, Electrolux-AEG, Miele, Silverline, White Westinghouse, Gorenje, Sony, Samsung, En Plus, Reccini, Simfer, Vestel ve İhlas Pazarlama’nın anlaşmalı üye iş yerleri dahildir.

Banka kartları ve ParaPuan’la yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor