Şubat

Petrol Ofisi ParaPuan Kampanyası

Petrol Ofisi ParaPuan Kampanyası  Görseli

Kampanya Detayları

15.01.2013 –28.02.2013’te CardFinans’la kampanyaya dahil Petrol Ofisi istasyonlarında Finansbank POS’undan farklı günde/tek seferde 50TL’lik 4 yakıt alımına Petrol Ofisi’nde geçerli 20 TL değerinde ParaPuan!

15 Ocak–28 Şubat 2013 tarihleri arasında Finansbank kredi kartları ve bireysel kredi kartlarıyla kampanyaya dahil Petrol Ofisi istasyonlarındaki Finansbank POS’larından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri 4 adet yakıt alımına Petrol Ofisi’nde  geçerli toplam 20 TL değerinde ParaPuan verilecektir.

Kampanyadan en fazla 4 adet yakıt alımı için 7 Mart 2013’te yüklenmek üzere 20 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir. ParaPuan’ların son kullanım tarihi 14.03.2013’tür. Kullanılmayan ParaPuanlar 15/03/2013 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan ParaPuanlar kampanyaya dahil olan Petrol Ofisi  istasyonlarındaki Finansbank POS’larından yakıt alımında kullanılabilecektir.

Ticari kredi kartı sahipleri kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri müşteri bazında faydalanır. Bir müşteri birden fazla bireysel kredi kartı kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilir.

Bireysel ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak; kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.

Banka kartları, iade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuan’lar geri alınır, harcanmış ise kredi kartına TL borcu olarak yansıtılır.

Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinden meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Firma Listesi

CardFinans Avantajları Aşağıda Devam Ediyor