Kampanyalar

Aytemiz Kampanyası

Aytemiz Kampanyası Görseli

Kampanya Detayları

BKM Express, 31 Ocak –30 Haziran 2020 arasında Aytemiz Kart sahiplerinin Aytemiz Mobil'den BKM Express’e tanımlı ticari kredi kartlarıyla anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yapacağı LPG hariç akaryakıt alımlarında günde 1 kez yararlanılabilecek %3 indirim fırsatı sunuyor!
Siz de, BKM Express’e tanımlı QNB Finansbank Ticari Kredi Kartınızla bu kampanyadan faydalanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 31 Ocak –30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya dönemi  boyunca Aytemiz mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak akaryakıt alımlarında Aytemiz’in EPDK’ya bildirdiği pompa fiyatları üzerinden %3 indirim avantajıyla alım yapılabilecektir.

BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının birlikte geliştirdiği bir ödeme sistemidir.

Sanal kartlarla ve ParaPuan kullanılarak yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan sadece Aytemiz mobil uygulaması ile yapılan akaryakıt alışverişleri için yararlanılabilir. LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Her Aytemiz Kart sahibi, kampanyadan günde sadece 1 kez yararlanabilir.

Kampanya kapsamındaki anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir.

Bu kampanya Aytemiz’in ve BKM Express’in başka kampanyalarıyla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.

Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ve Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Aytemiz kart sahipleri Aytemiz mobil uygulaması üzerinden ”BKM Express ile Öde” seçeneğini seçtiğinde otomatik olarak indirimden yararlanacaklardır. Bu indirimden yararlanmak için başka herhangi bir seçim yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr, www.bkmexpress.com.tr web siteleri ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

BKM Express’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için BKM Express’in web sitesinden detaylı bilgi alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.