Kampanyalar

Elcon Online Kampanyası

Elcon Online Kampanyası Görseli

Kampanya Detayları

Mastercard, Mastercard logolu Ticari Kart sahiplerine, 20 Ocak-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Masterkobi sayfasından alacakları her yeni tek kullanımlık kampanya kodu ile aynı tarihe kadar bu kartlarıyla www.elcononline.com ' dan yapacakları dış mekan ısıtma sistemleri alışverişlerinde, tüm ürünlerde %20 indirim üzerinden ek %5 anında indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya kodunu; alışveriş sepetinizdeki “İndirim Kuponu” alanına yazarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Siz de bu kampanyadan Mastercard logolu QNB Finansbank Ticari Kredi Kartınızla yararlanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 20.01.2020-29.02.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında Mastercard Ticari Kart sahipleri www.elcononline.com 'dan yapacakları dış mekan ısıtma sistemleri alışverişlerinde, tüm ürünlerde %20 indirim üzerinden ek %5 anında indirimden yararlanıyor.

Ödemelerin Mastercard Ticari kartları ile yapılması gerekmektedir.

Kart sahipleri kampanyadan her yeni kod ile dilediği kadar yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için MasterKOBİ sayfasından ticari MasterCard ticari kart numarasıyla kampanya kodu alınması gerekmektedir. Kampanya kodunun sepet sayfasındaki “Kampanya Kodunuz” alanına girilmesi gerekmektedir.

Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.

Elcon Online ve/veya MasterKobi, kampanya kurallarını önceden haber vermeksizin değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya ile ilgili sorularınızı masterkobi@brandcoop.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

ParaPuan kullanılarak yapılacak alışverişler ve yurtdışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Elcon Online’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için Elcon Online’ın web sitesinden detaylı bilgi alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, https://www.elcononline.com/garanti-ve-iade-sartlari sayfasındaki şartlar geçerlidir.