Kampanyalar

Amerikadaniste

Amerikadaniste Görseli

Kampanya Detayları

Mastercard,Mastercard logolu Ticari Kart sahiplerine, 5 Ocak -1 Mart 2020 tarihleri arasında Masterkobi sayfasından alacakları her yeni tek kullanımlık kampanya kodu ile aynı tarihe kadar bu kartlarıyla www.amerikadaniste.com 'a 15$ yerine sadece 1$ ödeyerek üye olma fırsatı, üstelik alışverişlerindeki kargo ücretleri için %15 anında indirim imkanı sunuyor! Siz de bu kampanyadan Mastercard logolu QNB Finansbank Ticari Kredi Kartınızla yararlanma fırsatını kaçırmayın!
Kampanya kodunu; üyelik sayfasındaki “Kampanya Kodunuz” alanına yazarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya 05 Ocak -01 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında Mastercard Ticari Kart sahipleri www.amerikadaniste.com da yapacakları üyelik 15$ yerine sadece 1$ , üstelik alışverişlerindeki kargo ücretleri için %15 anında indirimden yararlanıyor.

Ödemelerin Mastercard Ticari kartları ile yapılması gerekmektedir.

Kart sahipleri kampanyadan her yeni kod ile dilediği kadar yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için MasterKOBİ sayfasından ticari MasterCard ticari kart numarasıyla kampanya kodu alınması gerekmektedir. Kampanya kodunun sepet sayfasındaki “Kampanya Kodunuz” alanına girilmesi gerekmektedir.

Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.

Amerikadaniste ve/veya MasterKobi, kampanya kurallarını önceden haber vermeksizin değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanya ile ilgili sorularınızı masterkobi@brandcoop.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

ParaPuan kullanılarak yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Amerikadaniste Online’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için amerikadaniste online’ın web sitesinden detaylı bilgi alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, Amerikadaniste özel üye hizmetleri ekibi ile iletişime geçilir ve normal prosedür uygulanır.