Kasım

Giyim Sektöründe +2 taksit fırsatı!

Giyim Sektöründe +2 taksit fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile QNB Finansbank üye iş yerlerinde 7-30 Kasım 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından yapılacak giyim, ayakkabı, aksesuar, optik, çok katlı mağaza sektörlerinde, seçili oyuncakçılarda yapacağınız 200-30.000 TL arası 4 -10 taksitli alışverişlerde +2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda +2 taksit uygulanacaktır.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 10 TL'dir ve her ay CardFinans Fix ile tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.