Ekim

Ev Tekstili ve Züccaciye Sektöründe +4 Taksit!

Ev Tekstili ve Züccaciye Sektöründe +4 Taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 31 Ekim 2019'a kadar ev tekstili ve züccaciye sektöründe faaliyet gösteren kampanyaya dahil üye işyerlerinde yapacağınız 150 - 30.000 TL arası 2-8 taksitli alışverişlerinize +4 taksit fırsatı!

Üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine kart hamilinin isteği doğrultusunda +4 taksit olarak uygulanacaktır.

CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletebilir.

Artı taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.