Kampanyalar

Kuyum sektöründe +2 Taksit!

Kuyum sektöründe +2 Taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartları ile 31 Ekim 2019'a kadar kuyum sektöründe QNB Finansbank üye iş yerlerinde yapılacak basılı ve külçe olmayan 2 taksitli 200 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Taksit fırsatı, basılı ve külçe olmayan 200 TL üzeri 2 taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine artı 2 taksit olarak uygulanacaktır.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.