Mart

Ev tekstili ve züccaciye sektörü +2 TAKSİT

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartları veya Kampanya Paketi’ne dahil CardFinans Fix ile  ile 31 Mart 2019'a kadar ev tekstili ve züccaciye sektöründe faaliyet gösteren  QNB Finansbank üye iş yerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapılacak  300-30.000 TL arası 2-10 arası taksitli alışverişlere artı 2 taksit fırsatı!

Artı taksit müşteri talebine bağlı olarak, üye iş yerinin uyguladığı taksit adeti üzerine eklenir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Bireysel kredi kartlarıyla yapılan kuyum harcamaları, ticari kartlar, banka kartları, kampanya paketine dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit  kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve CardFinans Fix’den tahsil edilecektir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hatlarına iletebilir.

Kampanyaya dahil üye işyerlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi üye işyerlerinden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.