Mart

Kira Geliri Vergisi 2 Taksit

Kira Geliri Vergisi 2 Taksit Görseli

Kampanya Detayları

Mart ayı boyunca CardFinans Ticari kredi kartları ile yapılacak kira gelir vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı! Ödemelerinizi www.qnbfinansbank.com/kira-vergisi, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep şubemizden veya şubelerimizden yapabilirsiniz.  

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 2 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.

Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.

Kampanya kapsamında; www.qnbfinansbank.com/kira-vergisi , www.gib.gov.tr , İnternet/Cep şubesinden ve tüm şubelerden kredi kartları ile ödeme yapılabilir.

İnternet/Cep Şubemizden ödeme yaparken “0012-Gelir Vergisi (GMSI)” seçimi yapılmalıdır.

Kira gelir vergisi ödemeleri hesaptan da yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.

Bireysel ve ticari banka kartları, Enpara.com kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.

Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.