Temmuz

Ticari Kredi Kartlarına +4 Taksit

Ticari Kredi Kartlarına +4 Taksit  Görseli

Kampanya Detayları

QNB Finansbank ticari kredi kartı dünyamıza katılan müşterilerimize, kartlarını teslim aldıkları tarihten itibaren 1 yıl boyunca online alışverişler hariç sektör kısıtı olmaksızın bu kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapacakları 2-8 arası taksitli harcamalarına +4 taksit fırsatı !

Kampanya sadece fiziki POS’larımızdan yapılan 2-8 taksitli alışverişlerimizde geçerlidir, WebPOS işlemlerinde geçerli değildir.

Kampanyada sektör kısıtı bulunmamaktadır, kampanya tüm sektörlerde geçerlidir.

Artı taksit fırsatı, 2- 8 arası taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine artı 4 taksit olarak uygulanacaktır. Artı taksit, üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine eklenecektir.

Ticari Kredi Kartı başvurusu onaylanan her müşteri, kartının teslim edildiği tarihten itibaren 1 yıl boyunca kampanyadan faydalanabilecektir.

Banka kartları, Bireysel kredi kartları, Fix Card’lar, Sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına iletilebilir.

Artı taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.