Ocak

Boyner ve YKM’de 100 TL hediye çeki ve 9 taksit!

Boyner ve YKM’de 100 TL hediye çeki ve 9 taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans Ticari kartınızla Boyner ve YKM'den ocak sonuna kadar yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde size özel 100 TL hediye çeki fırsatı! Üstelik 9’a varan taksitle!

Kampanya kapsamında; 21-31 Ocak 2019 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, YKM ve YKM Sports Mağazaları’ndan QNB Finansbank POS’larından CardFinans ticari kredi kartlarıyla yapılacak 300TL ve üzeri tüm alışverişlerde 100 TL hediye çeki kazanılır.

Kampanyadan faydalanabilmek için Boyner Anahtar/YKM Kart kullanılması gerekmektedir.

Çekler, 21 Ocak – 1 Şubat 2019 tarihleri arasında 300TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup; Boyner/YKM Outletlerde, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, boyner.com.tr’de, Boyner College ürünlerinde, elektrikli ev aletlerinde geçerli değildir.

Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanabilir, bir faturada bir çek kullanılır. Çeki sadece kazanan kişi kullanabilir.

Çek kullanımı kişiye özel şifreli kampanyalarla birleştirilemez. Çek kazanım ve kullanımında şifreli teklifler hariç olacaktır.

Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Kampanya kapsamında alınan bu ürün(ler) usulunce iade edilir/değiştirilir ise Hopi Programı'ndan ürünler için kazanılan Paracık tutarları müşteriden geri alınır. Müşteri'nin başka yeterli Paracık'ı yoksa iade olunacak satış bedelinden nakden (İMF vb. düzenlenmişse tutarından) indirilerek alınır. Birebir değişimlerde aradaki fark müşteriden talep edilmez. Haksız kazanılan/kullanılan tüm Paracıklar-ilgili ürünler için de aynı işlem yapılır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.

Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve QNB Finansbank A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

QNB Finansbank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin  444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.