Aralık

MasterCard kredi kartlara BurgerKing fırsatı!

MasterCard kredi kartlara BurgerKing fırsatı! Görseli

Kampanya Detayları

Mastercard logolu kredi kartlarıyla 31 Aralık 2018’e kadar www.tiklagelsin.com, Tıkla Gelsin Mobil Uygulama ve 444 54 64 numaralı Burger King Çağrı Merkezi üzerinden verilecek Burger King® siparişlerinde, 2. ve sonraki Chicken Whopper® + Whopper Jr® + 2 Orta Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + 1 L. içecek 52 TL yerine 26 TL!*
Kampanya 5.000 adet stokla sınırlıdır. Siz de, Mastercard logolu QNB Finansbank Ticari Kredi Kartınızla bu kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın!
*İlk menü 52 TL’ye Mastercard logolu kredi kartlarıyla satın alındıktan sonra tarafınıza iletilecek kampanya kodu ile aynı menü sonraki siparişte 26 TL’ye alınabilecektir. Her kampanyalı menü alımı sonrasında yeniden gönderilecek kampanya kodu ile aynı şekilde bir sonraki menü 26 TL’den alınacaktır. Kampanya kodunu teslim alan müşterinin Tıkla Gelsin platformunda “Kuponlarım” sayfasında yer alan “Kupon Kodu” alanında veya Tıkla Gelsin Mobil App’inde “Kupon Kodu” alanında sorgulatarak ve 444 54 64 numaralı Burger King Çağrı Merkezi arayarak kampanya kodunu onaylatmaları gereklidir.

Kampanya ve kampanya kodları 20 Kasım 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında sadece www.tiklagelsin.com, Tıkla Gelsin Mobil Uygulama ve 444 54 64  numaralı çağrı merkezi üzerinden verilecek Burger King® siparişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya, Burger King ® alışverişini Mastercard kredi kartı ile online kredi kartı ile ödeme seçeneği ile yapan kullanıcılara özeldir.

Kampanya kodları 5000 adetle sınırlıdır. Belirlenen adede ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur.

Kampanya kodunu teslim alan müşterinin Tıkla Gelsin platformunda “Kuponlarım” sayfasında yer alan “Kupon Kodu” alanında veya Tıkla Gelsin Mobil App’inde “Kupon Kodu” alanında sorgulatarak ve 444 54 64 numaralı çağrı merkezini arayarak kampanya kodunu onaylatacaktır. Onaylanan kampanya kodu ile birlikte sunulan avantajdan faydalanabilecektir.

İndirimli menü Chicken Whopper ®+ Whopper Jr® + 2 Orta Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + 1 Litre içecek 52,00 TL yerine 26,00 TL ücretlendirilecektir. Görselde yer alan ürünlerin servis şekli reklam amaçlıdır.

Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi Light, 1 L. Pepsi Max, 1 L. Yedigün ve 1,5 L. Fruko dahildir, Ice tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır ve ürünlerde büyük seçim olmayacaktır. Kampanya kodları tek kullanımlıktır.

Kampanya başka bir promosyon ile birleştirilemez.

Kullanıcının sipariş verebilmesi için Burger King® paket servis gönderim bölgesinde yer alması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz, şikayet ve sorular için: 444 54 64

Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

TAB Gıda’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için TAB Gıda‘nın web sitesinden detaylı bilgi alınabilir. QNB Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.