E-Ticaret Çözümlerimiz

E-Ticaret Çözümlerimiz, size daha esnek bir tahsilat yapısı sağlayıp, müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermenizi sağlar.

QNB Finansbank’ın E-Ticaret çözümlerine başvurduğunuzda, sadece ülke sınırları ile sınırlı kalmaz, dünya çapında satış yapma imkanına sahip olursunuz.

WebPOS WebPOS internet sitelerinin ziyaretçilerine kredi kartı ile on-line ürün/hizmet satabilmeleri için güvenli bir ortam sağlayan Sanal POS ürünüdür.

WebPOS ile sanal ortamda müşterilerinize güvenli ve hızlı bir ödeme imkanı sağlarsınız. Mağazanızdan yapılan tüm sipariş ve satışları kolayca takip edebilirsiniz.

WebPOS ödeme işlemlerine aracılık etmekle kalmayıp aynı zamanda Internet üzerinden ticaret yapmak isteyip gerekli bilgi ve teknolojiye sahip olmayan firmaların bu işe mümkün olan en kısa ve en hesaplı yoldan başlamalarına yardımcı olacaktır.

Tahsilat Kolay

TahsilatKolay Nedir?

  • Tahsilat Kolay, belirli aralıklarla aidat toplayan ya da müşterilerinden düzenli ödemeler tahsil eden üye işyerlerimiz için geliştirilen bir QNB Finansbank çözümüdür.
  • Belirlenen tarihlerde, istenen aralıklarla ve toplu olarak tahsilat imkanı sağlar. Bir kere tahsilat dosyasının oluşturularak çalışma periyodunun seçilmesi yeterli olmakta ve sistem belirlenen periyotlarda düzenli tahsilat yapabilmektedir.
  • Kullanımı çok kolay, güvenli ve web sitesi altyapısı gerektirmeyen bir ürün olup, üye işyerinde sadece internet bağlantısı olması yeterlidir.
  • Tahsilat Kolay ile müşteri, kredi kartı ve tahsilat bilgileri kolayca yönetilebilir, tüm işlemlerin raporu alınabilir. Sistem ayrıca manuel tahsilatlara da imkan vermektedir.
  • İsteğe bağlı olarak uygulama üzerinde çalışanlara kullanıcı adı oluşturma, kullanıcılara raporlama, tahsilat vb. farklı yetkilendirmeler yapılabilir.

Hangi sektörler için uygundur?

Mail Order/ kartsız satış yolu ile düzenli ödeme alan sektörler için uygundur.

Sigorta acentaları, özel okul ve dershaneler, site yönetimleri, dernek ve vakıflar, gazete - dergi gibi abonelik alan ya da internetten düzenli ödeme alan firmalar, vb.

TahsilatKolay başvurusu nasıl yapılır?

MailOrder; kredi kartının fiziksel varlığına ihtiyaç duyulmadan, ürün/hizmet alımı yapılmasını sağlayan bir ödeme yöntemidir.

Müşterinizden MailOrder formu ile kart bilgilerini telefon ya da faks yoluyla alarak dünyadaki tüm Mastercard ve Visa kredi kartı sahiplerinden ödeme alma şansına sahip olursunuz.

MailOrder, bir tür POS işlem yetkisi olup, MailOrder yetki talebi için QNB Finansbank Şubemiz ile görüşebilirsiniz.