KOBİ CardFinans Business

KOBİ CardFinans Business'a müşterisi olduğunuz Finansbank Şubesi'nden başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirket adına temsil, konaklama, ağırlama gibi harcamalarını ticari kredi kartıyla yapmak isteyen ve ticari kredi tahsis edilmesi uygun görülen her işletmeye KOBİ CardFinans Business verilir.

KOBİ CardFinans Business'la Türkiye'de ve yurtdışında VISA/MASTER amblemini gördüğünüz her yerde harcamalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca CardFinans'ın "Güç Sizde" işaretini gördüğünüz her yerde, çok özel indirimlerden, çok özel taksitlerden, çok özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Şirket yönetimi istediği sayıda çalışanına KOBİ CardFinans Business verebilir.

KOBİ CardFinans Business başvurusu yapılırken şirket aynı zamanda otomatik ödeme talimatı vermişse KOBİ CardFinans Business borcu şirketin vadesiz hesabından son ödeme tarihinde otomatik olarak alınır. Eğer otomatik ödeme talimatı verilmediyse şirket ödemeyi yapar.

Şirkete ait tüm KOBİ CardFinans Business ile yapılan harcamalara ait hesap bildirim cetveli bilgilerini içeren Şirket Hesap Bildirim Cetveli her ay şirket adresine gönderilir.

Ayrıca firma yetkilileri, firmalarına ait tüm KOBİ CardFinans Business'ları KOBİ ya da Kurumsal İnternet Şubesi'nden de gözlemleyebilirler. Bunun için tek yapmaları gereken, ilgili şubelerine yetki tanımlaması için başvurmalarıdır.

KOBİ CardFinans Business kart talebinde bulunan firmanın adresine kurye ile gönderilir.

KOBİ CardFinans Business yenileme talebi alındıktan kısa bir süre sonra şirketin çalıştığı Finansbank Şubesi'ndeki Müşteri Temsilcisi tarafından şirket adresine ya da kart hamilinin adresine kuryeyle gönderilir.

Şirket çalışanının KOBİ CardFinans Business'ına tahsis edilecek olan kredi kartı limitini şirketin yetkili kişileri belirler. Bu limitler firma yetkilileri tarafından sonradan değiştirilebilir.

KOBİ CardFinans Business limit arttırım talebi şirketin yetkilileri tarafından Finansbank Şubesi'ne yapılır. Şirkete tanımlanan KOBİ CardFinans Business şirket kredi limitinde kullanılabililir limit varsa kart hamili, kart numarası ve talep edilen limit şirket yetkilisi talebiyle Şubemize ulaştırılır ve KOBİ CardFinans Business limiti arttırılır. KOBİ CardFinans Business şirket limiti yeterli değilse Şubemiz yeni kredi tanımlanması için çalışmalara başlar, kredi onaylandıktan sonra limit arttırımı gerçekleştirilir.