Kampanyalar

Giyim Sektöründe +2 Taksit!

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartları ile 31 Aralık 2018’e kadar QNB Finansbank üye iş yerlerinde yapılacak giyim, ayakkabı, aksesuar, optik, çok katlı mağaza 2 - 10 arası taksitli 150 - 30.000 TL arası alışverişlerde +2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda +2 taksit uygulanacaktır.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

HSBC Advantage kredi kartlarına artı 3 taksit fırsatı sunulacak olup müşteri talebine bağlı olarak, üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine eklenir. HSBC Ticari Kartlar ve Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. HSBC Concept için katılım ücretsizdir.