Kampanyalar

Giyim Sektöründe +2 Taksit!

Giyim Sektöründe +2 Taksit! Görseli

Kampanya Detayları

CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Paket’e dahil CardFinans Fix ile 28 Şubat 2019'a kadar kampanyaya dahil üye iş yerlerinde QNB Finansbank POS’larından yapılacak giyim, ayakkabı, aksesuar, optik, çok katlı mağaza  150 TL - 30.000 TL arası 2 - 10 arası taksitli alışverişlerde +2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Üye iş yerinin uyguladığı taksit adedi üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda +2 taksit uygulanacaktır.

Ticari kartlar, Banka kartları, Artı Paket'e dahil olmayan CardFinans Fix ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'den tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.