E-Ticaret Çözümlerimiz

E-Ticaret Çözümlerimiz, size daha esnek bir tahsilat yapısı sağlayıp, müşterilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermenizi sağlar.

QNB Finansbank’ın E-Ticaret çözümlerine başvurduğunuzda, sadece ülke sınırları ile sınırlı kalmaz, dünya çapında satış yapma imkanına sahip olursunuz.

FinansWebPOS FinansWebPOS internet sitelerinin ziyaretçilerine kredi kartı ile on-line ürün/hizmet satabilmeleri için güvenli bir ortam sağlayan Sanal POS ürünüdür.

FinansWebPOS ile sanal ortamda müşterilerinize güvenli ve hızlı bir ödeme imkanı sağlarsınız. Mağazanızdan yapılan tüm sipariş ve satışları kolayca takip edebilirsiniz.

FinansWebPOS ödeme işlemlerine aracılık etmekle kalmayıp aynı zamanda Internet üzerinden ticaret yapmak isteyip gerekli bilgi ve teknolojiye sahip olmayan firmaların bu işe mümkün olan en kısa ve en hesaplı yoldan başlamalarına yardımcı olacaktır.

FinansWebPOS Güvenli Ödeme Sayfası için tıklayınız.

Tahsilat Kolay

TahsilatKolay başvuruları, çalışmakta olduğunuz ya da çalışmayı düşündüğünüz şubemiz aracılığı ile yapılmaktadır.

QNB Finansbank şubelerini görmek için tıklayınız.

Çalışma koşulları üzerinde anlaşma sağlandığı takdirde şubemiz aracılığıyla gerekli belge ve sözleşmeler imzalanır ve işyerine bir banka hesabı açılır. Hesap açılması konusunda gerekli evraklar için aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

  • Üye İşyeri Sözleşmesi
  • Yabancı Para Birimi Cinsinden İşlemler için Ek Sözleşme

TahsilatKolay kurulumu, sisteme entegrasyonu ve kullanımı için herhangi bir ücret alınmayacak olup, aylık olarak 25 TL WebPOS Üye İşyeri Hizmet Bedeli tahsil edilmektedir.

FinansWebPOS

Finans MailOrder; kredi kartının fiziksel varlığına ihtiyaç duyulmadan, ürün/hizmet alımı yapılmasını sağlayan bir ödeme yöntemidir.

Müşterinizden MailOrder formu ile kart bilgilerini telefon ya da faks yoluyla alarak dünyadaki tüm Mastercard ve Visa kredi kartı sahiplerinden ödeme alma şansına sahip olursunuz.

MailOrder, bir tür POS işlem yetkisi olup, MailOrder yetki talebi için QNB Finansbank Şubemiz ile görüşebilirsiniz.